Potrebujete poradiť pri výbere ?

Záleží nám, aby ste boli s nákupom u nás spokojná/ný. Denne vybavujeme desiatky poradenstiev. Rôzne otázky ohľadom našich vlasov, výber správnej sady, metódy predĺženia a zahustenia vlasov, výber správnej dĺžky, hustoty a hlavne odtieňa. 

Ak nám napíšte pred nákupom, verte, že s výsledkom a s vláskami od nás budete nadmieru spokojná/ný. Vlasy sú špecifický tovar a je správne sa poradiť pred kúpou, ak si nie ste s výberom istá/tý. 

Takto predídeme zbytočnej výmene tovaru. Stačí ak nám pošlete aktuálne foto Vašich vlasov, rozpustených, fotených na dennom svetle a s výberom Vám radi poradíme. 

Veľmi dobre vieme, že emailová komunikácia nestačí. Preto sme Vám k dispozícii aj v mobilnej aplikácii WhatsApp a sociálnych sieťach Facebook a Instagram, kde denne pridávame množstvo inšpirácie.

Vyberte si vy najjednoduchší spôsob pre vás, ktorý vám vyhovuje najviac a napíšte nám. Len výberom správnych vlasov dosiahnete najdokonalejší výsledok. Profesionálne poradenstvo pred kúpou je u nás samozrejmosťou.

Čo budeme od vás potrebovať? 

  • ​pošite nám aktuálne foto vašich vlasov, rozpustených fotených na dennom svetle 
  • napíšte nám, s čím potrebujete poradiť (odtieň, dĺžka, hustota, clip-in sada, ktorú metódu predlžovania zvoliť atď.)


EMAIL

Napíšte nám email, prípadne využite kontaktný formulár nižšie, pridajte vaše foto a my vám poradíme.

Facebook 

Na našom facebooku nájdete všetko. Množstvo inšpirácie - recenzie - súťaže - FB výpredaje - videá - premeny. Dennodenné FB STORIES, začnite nás sledovať a nič vám neunikne. 

  • Odpovedáme veľmi rýchlo - Nanicvlasy.sk

WhasApp

Ak používate mobilnú aplikáciu WA, napíšte nám prípadne zavolajte a my vám pri výbere radi poradíme. 

  • Odpovedáme veľmi rýchlo - +421 907 157 370

Instagram

Množstvo inšpirácie nájdete aj na našom Instagrame. Reálne fotky odtieňov, reálne videá odtieňov, premeny pred a po našich zákazníkov. Naše dennodenné INSTASTORIES môžete sledovať aj vy. Zapoj sa do súťaží o hodnotné ceny. Neváhajte a začnite sledovať náš Instagram.

Odpovedáme veľmi rýchlo - @nanicvlasysk

Čo chcete dosiahnuť?

  • Potrebujete svoje vlásky zahustiť? Predĺžiť?

Aká je vaša predstava? Čo chcete dosiahnuť? Napíšte nám. Spoločne vyberieme takú možnosť, ktorá splní vašu predstavu.

Pri výbere vláskov nám pomôže, ak nám napíšete o akú dĺžku máte záujem. Ak už aj máte predstavu o konkrétnom príčesku, napíšte nám to do poznámky. Tip: Ako si odmerať dĺžku vlasov? Priložte si krajčírsky meter približne v strede ucha a nechajte ho voľne padnúť. Pozrite aká dĺžka na metri spĺňa vašu predstavu o predĺžení vlasov.

Pošlite nám fotografie

Čím kvalitnejšie fotografie nám pošlete, tým vám budeme môcť lepšie poradiť. Radíme len na základe toho čo vidíme. Ideálne je sa odfotiť s aktuálnym odtieňom vlasov na dennom svetle. Alebo dobre osvetlenom mieste. Tak aby bolo vidieť celé vlásky. Nie len detail.

 

Osvetlené foto celých vláskov (vhodná)  |  Retušovaná fotografia (nevhodná)    

Obrázok

 

        Tmavá fotografia (nevhodná) |  Odfotený detail vláskov (nevhodná)

Obrázok

......................

Poradíme pri výbere
Jednoducho vložte svoju fotografiu, napíšte nám komentár a my sa budeme snažiť vás čím skôr kontaktovať a pomôcť pri výbere
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.