Náš príbeh

 Obrázok

Keď som sa pozrela do zrkadla, bola som nešťastná :(. Nedokázala som si moje vlasy upraviť tak, aby som sa na seba usmiala. Skúšala som rôzne kreácie, účesy, gumičky, sponky, .. atd. Nebolo to nikdy ono.

Make-up, líčenie, mihalnice, obočie .. toto všetko robím v rutine a každý deň to vyzerá skoro rovnako .. samozrejme, že dobre :)!

S vlasmi, ktoré sú najženskejšou časťou (od pŕs hore :D), som nebola počas dňa ani na minútu spokojná :(.

A viete čo je najhoršie? Kompletne vám to ovplyvní deň.

Čaká ma fantastický obed s priateľmi, ktorých som dlho nevidela. Mam tam prísť s pocitom, že nie som spokojná s tým ako vyzerám? Mám sa tešiť v práci a usmievať sa na kolegov, keď možno práve niekto sleduje moje neprispôsobiteľné vlasy?

Kompletne to ovplyvní vaše sebavedomie, vystupovanie, správanie sa. A viem o čom hovorím.

Teraz si predstavte, že sa pozriete dnes do zrkadla a poviete si. „WAAU dnes vyzeráš skvelé! Tvoje vlasy sú dnes zdravé a krásne." A do úst sa vám vtlačí veľký úsmev :D. S týmto dobrým pocitom urobte krok do nového dňa! Čo myslíte, ako bude vyzerať? :)

Práve preto sme sa rozhodli, aby naším cieľom bola jediná vec. Doručiť vám úsmev. A to prostredníctvom produktov, ktoré skutočne plnia sny. V ponuke máme len starostlivo vyberané produkty, ktoré si našli tisíce spokojných zákazníkov. Tisíce úsmevov. Tisíce pozitívnych príbehov, ktoré nám chodia od našich báb :). Pozrite si naše Referencie, lajknite náš Facebook, ktorému sa dennodenne venujeme a prečítajte si, čo o nás napísali zákazníci na Heuréke.

Čo vám môžeme sľúbiť?

  • Najfantastickejšiu dlhodobú spoluprácu s nami. A to pri riešení akýchkoľvek problémov.
  • Najvyberanejšie a najkvalitnejšie produkty preverené tisíckami našich zákazníkov.
  • Najférovejšie a najspravodlivejšie ceny za dodanú kvalitu.
  • My vám DORUČÍME ÚSMEV :). A to si môžete byť istá.

Obrázok

Obrázok