Clip-in Ombré (v štandardnej hustote)

Clip-in vlasy OMBRÉ zo 100% ľudských vlasov európskeho typu REMY. Prinášame vám ich už aj v ŠTANDARDNEJ HUSTOTE, zatiaľ v dĺžke 45cm a hmotnosti 120g. Fantastická voľba ako oživiť svoj účes. Vybrali sme pre vás tie najžiadanejšie kombinácie odtieňov, ktoré máme aj v Extra hustote. Ombré ktoré dotvoria váš imege a zvýraznia vašu jedinečnosť. Rýchla a jednoduchá aplikácia z vás v priebehu pár minút urobia krásku s dokonalými vlasmi. Clip-in vlasy sú jednoznačne najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť dlhé a husté vlasy bez akejkoľvek pomoci za malý okamih.

Naše Clip-in vlasy sú vhodné na každodenné použitie, ale sú aj skvelou voľbou na spestrenie účesu, nosiť ich príležitostne a určite ich odporúčame pridať do spoločenských účesov. 

Určite s našimi Clip-in vlasmi zažiarite a nikto si ani nevšimne, že ich máte. 100% ľudské vlasy, ktoré dokonalo kopírujú vlastné vlasy, zaručia prirodzený výsledok. A čo je najdôležitejšie, nijako nepoškodia vaše vlasy. Táto sada slúži na kompletné predĺženie resp. zahustenie vlasov. Vybrať si môžete z 15 odtieňov v dĺžke  45cm.

V prípade, že ste našli svoj odtieň a potrebovali by ste hustejšie vlasy, vyberte si z našej ponuky Clip-in Ombré v Extra hustote. Pri nich sú dostupné dĺžky okrem 45cm aj 50 a 60cm. Naše Ombré prevedenia odtieňov sú hitom predlžovania resp. zahustenia vlasov a verte, že zaujmete na prvý pohľad. 

Viac informácií sa dočítate pri samotnom produkte, pri ktorom si môžete pozrieť aj reálne video odtieňa, pre jednoduchý výber toho správneho odtieňa pre vás.
..............................................................................................
poradime-pred-nakupom
..............................................................................................

clip-in-vlasy-ombre v štandardnej hustote
randomness