Clip in vlasy Ombré

Clip-in vlasy OMBRÉ zo 100% ľudských vlasov európskeho typu REMY. Prinášame vám ich v EXTRA HUSTOTE. Fantastická voľba ako oživiť svoj účes. Vybrali sme pre vás tie najžiadanejšie kombinácie odtieňov, ktoré dotvoria váš imege a zvýraznia vašu jedinečnosť. Rýchla a jednoduchá aplikácia z vás v priebehu pár minút urobia krásku s dokonalými vlasmi. Clip-in vlasy sú jednoznačne najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť dlhé a husté vlasy bez akejkoľvek pomoci za malý okamih. Štruktúra vlasov - rovná.

Naše Clip-in vlasy sú vhodné na každodenné použitie, ale sú aj skvelou voľbou na spestrenie účesu, nosiť ich príležitostne a určite ich odporúčame pridať do spoločenských účesov. 

Určite s našimi Clip-in vlasmi zažiarite a nikto si ani nevšimne, že ich máte. 100% ľudské vlasy, ktoré dokonalo kopírujú vlastné vlasy, zaručia prirodzený výsledok. A čo je najdôležitejšie, nijako nepoškodia vaše vlasy. Táto sada slúži na kompletné predĺženie resp. zahustenie vlasov. Vybrať si môžete z 15 odtieňov v dĺžkach  45, 50 a 60cm v extra hustote.

Viac informácií sa dočítate pri samotnom produkte, pri ktorom si môžete pozrieť aj reálne video odtieňa, pre jednoduchý výber toho správneho odtieňa pre vás.

Clip in vlasy Ombre
randomness