Clip in cop Queen so šnúrkou

Clip-in Cop Queen so šnúrkou. Unikátna metóda prichytenia copu na vaše vlasy. Aplikácia tohto Copu so šnúrkou trvá cca. 2 minútky. Cop si obviažete okolo vášho copíka, stiahnete a poprípade spevníte gumičkou. Na výber najluxusnejší cop na nosenie z ľudských vlasov vôbec. Jeho hustota a prevedenie Vás dostane. Po nasadení je výsledok vďaka jeho hustote prirodzený a nepôsobí riedko. WaW efekt zaručený. Výberom nášho copu dosiahnete Cop, ktorý je krásny, výrazný a zároveň prirodzený. Použitý ľudský vlas dokonale kopíruje prirodzené chovanie vašich vlasov. Rýchla aplikácia, skutočne príjemné nosenie a okamžitá zmena vášho vzhľadu. Vlasy môžete žehliť, kulmovať aj farbiť.

Queen Cop sa vyznačuje naozaj krásnou hustotou v celej dĺžke, žiadne riedke konce. Konečne môžete mať Cop, s ktorým budete maximálne spokojná. Cop sa hodí na akúkoľvek príležitosť. Vyrazte dych krásnym copom, verte, že nejedna vám ho bude závidieť. Cop, ktorý stojí za to. 

Clip-in Cop so šnúrkou Queen s Extra hustotou 125g a dĺžke 50cm
Clip-in Cop so šnúrkou Queen s Extra hustotou 120g a dĺžke 60cm - NOVINKA.
 

Vybrať si môžete z 15 odtieňov. Bohatý a hustý cop, ktorý si zamilujete. Clip-in Cop so šnúrkou je šitý zo 100% ľudských vlasov REMY. 

Ak si nie ste istá výberom správneho odtieňa alebo Clip-in sady, poraďte sa sa nami

Clip in cop, cop so šnúrkou, cop z ľudských vlasov,
randomness