Študent Projekt. Dajme zľavu študentom!

Obrázok

 

Naším želaním je vám doručiť úsmev. Dbáme na to, aby po nákupe u nás ste bola šťastná, zvýšila si sebavedomie, mala super pocit sama zo seba :). Preto máme v našej ponuke len to najlepšie čo môžete získať na internete. A sme pripravení s každou jednou z vás komunikovať a pomáhať vám. Naše zákazníčky vedia o čom píšem :).

Ale! Máme veľmi veľa zákazníkov so študentských lavíc. Naše študentky chcú byť krásne, no niektoré produkty sú možno nad rámec ich rozpočtu. Individuálne nemôžeme dávať zľavy na želanie. Nebolo by to fér voči ostatným :(.

Preto sme vytvorili ŠTUDENT PROJEKT. Veľmi masívne sme zlacneli produkty, o ktorých vieme, že sú zaujímavé pre študentov. Je to hlavne pre vás milí študenti. Našou snahou nie je vás okrádať. Aj my sme študovali :). Preto produkty označené symbolom ŠTUDENT PROJEKT sú takmer bez absolútneho zisku pre nás. Za naše nákupné ceny od dodávateľa. A tento sortiment budeme naďalej rozširovať ;).

ObrázokObrázok

Pozor! Zľavnené produkty so symbolom ŠTUDENT PROJEKT sú pre všetkých návštevníkov stránky www.nanicvlasy.sk. Nie len pre študentov.

Tak želáme veľa úspechov a nezabudnite, že my vám doručíme úsmev .. a ako? Čítaj TU ;). Výrazne zľavnené produkty so symbolom ŠTUDENT PROJEKT nájdete v našom Obchode

PS: Ak nájdete lacnejší produkt v rovnakej kvalite, sumu vyrovnáme + 5% zľava pre vás ;)

 

ObrázokObrázok

randomness