17 HAIR STORY - Endži: Clip-in Rýchlo Pás

Obrázok

Tvoja HAIR STORY Endži:
Ahojte, svoje prvé CLIP-IN vlásky som si doslova vysnívala. Odmalička som túžila po dlhých hustých vlasoch, s ktorými by som si mohla robiť účesy od výmyslu sveta. Ako škôlkarka som mala krásne husté vlasy, mojej mamy sa dokonca pýtali či mi nedáva príčesok :)

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Ahojte, svoje prvé CLIP-IN vlásky som si doslova vysnívala. Odmalička som túžila po dlhých hustých vlasoch, s ktorými by som si mohla robiť účesy od výmyslu sveta. Ako škôlkarka som mala krásne husté vlasy, mojej mamy sa dokonca pýtali či mi nedáva príčesok :) Ako však každá prakticky zmýšľajúca mama mi ich každé leto strihala nakrátko, aby mi nebolo teplo. Svoje vlasy som mala rada rozpustené, najlepšie aby poletovali všade okolo tváre, copy a vrkoče som neznášala. A tak ma mama dávala strihať na krátko už stále.

Raz som bola ostrihaná ako Majka z Gurunu, bolo to hrozné, tú fotku doteraz skrývam! Vo svojom veselom pubertálnom období sa mi zachcelo červených vlasov. Samozrejme som si ich zničila tak, že o dlhých vlasoch sa mi mohlo naďalej už naozaj len snívať. A tak som sa celé detstvo (a vydržalo mi to dosť dlho) hrávala, že mám dlhé vlasy, neuveriteľným spôsobom - nosila som na hlave rolák. Tú úzku časť z krku som si dávala na hlavu a zvyšok roláka visel okolo mojej hlavy ako dokonalé červené dlhočizné vlasy. Vydržala som s tým chodiť doma aj celý deň!! Moji rodičia sa mi aj s bratom doteraz za to smejú a bavia sa na tom, ja samozrejme s nimi :)) ...

Medzitým mi vlasy viackrát podrástli, ale vzhľadom na časté farbenie, žehlenie a iné ničenie nikdy nedosiahli takú dĺžku, o akej som snívala. S CLIP-IN sa mi konečne môj sen o dlhých a dokonca aj farebných vlasoch splnil. Ako prvé som si kúpila Clip-in Rýchlo Pásy vo fialovej farbe. Bola som šťastná prešťastná že si nemusím ničiť farbou svoje vlasy a keď potrebujem, môžem byť prirodzená. Rozhodnutie na fialovú padlo najmä kvôli tomu, že okrem toho že ma farebné vlasy vždy lákali, začala som sa venovať Djingu a na svoje vystúpenia a párty som milovala pustiť hranice extravagancii, čo som si v bežnom živote nedovolila. Svoje nové fialové vlasy som začala nosiť na každé hranie:)

Vzhľadom na to, že išlo o rýchlo pásy, vlásky boli redšie a predsalen k mojim tmavohnedým to nie vždy vyzeralo najlepšie, najmä keď som nemala dosť času na prípravu. Tak som sa rozhodla si svoj "CLIP-IN šatník" rozšíriť o ďalší rýchlo pás tentokrát v tmavohnedom odtieni a o 10 cm dlhší. Ten som napríklad použila aj na plese alebo svojej promócii. Všetci mi chválili moje dlhé vlasy bez toho, aby si všimli, že vlastne ani nie sú celkom moje:) Svoje dva pásy dokonca kombinujem dokopy, aj keď mám dva, stále sú nenápadné a vyzerá to super:)

Teraz rozmýšľam nad CLIP-IN ofinou, čo mi príde tiež ako skvelé riešenie zmeny imidžu, bez potrebného strihania. Som vďačná za takéto šikovné riešenia pre nás, tie, ktoré nemáme to šťastie na pekné vlásky alebo málo trpezlivosti:) A oceňujem aj skvelý prístup, ochotu poradiť a bezproblémový proces celej kúpy až po dodanie.

Endži, Bratislava

 

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.