13 HAIR STORY - Veronika: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY Veronika:
Zmena IMAGE :) Každý z nás občas potrebuje ,,nakopnúť“, aby sa mohol pohnúť ďalej, alebo aby nabral silu zmeniť veci, ktoré mu sťažujú život. Každého totiž robí šťastným niečo iné a niekedy ani Vaši najbližší nevedia, čo urobí šťastným Vás.

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Ja som dospela k pocitu, že je to zmena to čo mi chýba. Objednala som sa ku kozmetičke, nechala si upraviť nechty ale stále to bolo málo a keďže to mala byť celková premena ako v "zmenárni" ešte to chcelo zmeniť aj vlasy. Takto som sa dostala k stránke nanicvlasy.sk, objednala si clipy, kúpila novú farbu. A výsledok?

Veď posúďte sami. Naozaj sa cítim lepšie a hlavne atraktívnejšie. Táto zmena mi dvihla sebavedomie. Odporúčam, nebojte sa zmien a hlavne naozaj odvážnych. Ďakujem za prečítanie.

Veronika B., Bratislava

 

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

(pred aplikáciou clip-in)

Obrázok

 

(po aplikácií clip-in)

Obrázok

Obrázok

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.