11 HAIR STORY - Ivanka: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY Ivanka:
Konečne som sa predsa len rozhodla podeliť sa s vami o moju skúsenosť s clip-in vláskami. Posielam vám mnohé možnosti a variácie. Niekedy netreba pripnúť všetky vlasy a úplne postačí aj jeden dva pásy. Možnosti sú naozaj nekonečné a každá z nás môže vyzerať každý deň inak – bez toho aby sa ničili vlastné vlasy.

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Väčšina ľudí siaha po clip – in vláskoch z dôvodu, že tie ich im nerastú a chcú predĺžiť, poprípade zahustiť tie svoje. U mňa sú tie dôvody trošku iné, pretože mne vlasy rastú rýchlo. Ak sa im niečo nepáči, vedia aj veľmi rýchlo vypadať. Na prvej fotke sú moje vlasy bez úpravy ...

(FOTO bez úpravy)

Obrázok

 

Sú dlhé a možno si mnohí povedia, že ja clip – in nepotrebujem. Avšak bez možnosti farbenia je toto moja jediná možnosť menenia farby svojich vlasov. Moje prvé clip-in som si zadovážila už cca pred dvomi rokmi, keď som sa dozvedela o tejto úžasnej stránke. V tej dobe som neustále „bojovala“ s nejakými prírodnými farbami, ktoré mi sľubovali zaručené farbenie bez problémov. Realita bola však úplne iná. Podráždená pokožka, problémy a následné padanie vlasov. Nemala by som sa ani maľovať, ale raz za čas keď niekde idem, tak si doprajem trošku farieb do života :))))

Vo všetkom zdanlivo smutnom treba hľadať to veselé, a preto sa s plynúcim časom učím nad všetko povzniesť a tešiť z každej maličkosti. Nakoľko som alergická a nemôžem si vôbec farbiť vlasy ani len hennou, toto je moja jediná možnosť spestrenia. Alergie mi znepríjemňujú život v mnohých oblastiach a netýkajú sa len vlasov. Samozrejme ak telo zaznamená nejaký chemický alergén, prejaví sa mi to aj na vlasoch. Neustále bojujem s ich vypadávaním a hľadanie napríklad vhodného šampónu mi spôsobuje nemalé problémy. Všetko je finančne náročné a desím sa chvíle, kedy sa objaví prvá šedina. Ale nad tým sa teraz zamýšľať nebudem, o tom nemá byť tento príbeh. :)

FOTO s FUNKY farebnými prameňmi + Clip-in)

Obrázok

 

Pre človeka, ktorý miluje farby a extravaganciu je takáto forma alergie dosť nepríjemná. „Clip – in funky farebné pramienky“ boli prvé moje rozveselovače a spestrovače. Objednala som si všetky dostupné farby a používam ich doteraz. Ani za dva roky sa na ich kvalite nič nezmenilo a stále sú rovnako krásne. Dajú sa použiť do rozpustených vláskov, ale vyniknú aj v cope. Navyše predstavujú najľahšiu formu aplikácie do vlasov a zvládnu to aj také nešikovné osoby ako ja. Čo sa týka premeny vlasov, nie som veru vôbec zdatná :)) tieto farebné pramienky mám zo všetkých najradšej, pretože sú veselé, farebné, bláznivé a hlavne oživia moje prirodzené vlasy.

FOTO s FUNKY farebnými prameňmi + Clip-in)

Obrázok

 

Neskôr som si kúpila „clip – in štandard 55 cm“. Odporúčam práve túto stránku, pretože vďaka úžasnej komunikácii neexistuje nespokojnosť. Nikdy nebol problém poradiť, vybrať odtieň a keby nie som spokojná, vždy je možnosť vlásky vrátiť. To sa samozrejme nikdy nestalo, pretože po každom objednaní som bola nadmieru spokojná. Z tohto štandardného setu som nikdy nevyužila naraz celú sadu nakoľko obsahuje až 10 pásov. Vlásky mám už tiež nejaké dva roky a stále si zachovávajú svoju kvalitu.

FOTO s Clip-in Štandard + FUNKY farebné pramene)

Obrázok

 

FOTO s Clip-in Štandard (nasadená polovičná sada)

Obrázok

 

Asi pred tromi mesiacmi som si objednala „clip – in vlasy easy“. Dôvod bol zase celkom jednoduchý. Síce mám svoje vlastné vlasy dlhé momentálne cca 65 cm, ale chcela som mať spodné vlasy inej farby. Nebojím sa žiadnych experimentov a keby si môžem farbiť, nebránila by som sa všetkým farbám dúhy. Objednala som si „clip in easy mahagon“ 60 cm dlhé 100 gramové. Nikdy som nevidela nič jednoduchšie. Jeden jediný pás si pripnem na hlavu v priebehu pár sekúnd a môžem ísť do sveta. :)

FOTO s Clip-in Easy. odtieň Mahagon (na premelírovanie + zahustenie)

Obrázok

 

Môj sen je ešte cop z ľudských vlasov. Možno práve tento príbeh mi pomôže v jeho získaní. :o) V konečnom dôsledku som týmto príbehom chcem poďakovať Simonke a jej ochote pri výbere odtieňov, ústretovosti a snahe pomôcť naozaj každému.

Ivana J. :o), Nové Zámky

 

Páči sa ti výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

(Ďalšie fotky od Ivanky)

Obrázok

Obrázok

Komentáre

Obrázok používateľa Anonymný
Anonymný

Ahoj,
tak ja ti (v dobrom) závidím, aj ked sa to nemá, ale ja mať také vlasy, ako ty, tak žiadne klipy neriešim.... Každopádne, pekný článok aj fotky, ale pre nás - dievčatá s riedkymi a jemnučkými vláskami, až srdce stisne... Ja si farbiť vlasy tiež nemôžem, kedže mi neustále padajú, ale držím ti palce na zlepšenie stavu!!! Pá. Soňa

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
randomness