06 HAIR STORY - Stanley: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY - Stanley:
Ahojte, Clip-in vlásky mám od augusta 2011. Keď mi prišli poštou, strašne som sa tešila (nasadila som ich hádam každému členovi z rodiny, ešte aj chlapom :D ), lebo sa mi týmto skoro úplne splnil jeden z mojich snov.

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Mať krásne husté vlasy. Preto "skoro", lebo ideálne by bolo mať naozaj svoje vlasy také krásne, husté, lesklé, ale hlavne HUSTÉ. Od malička som mala jemné vlásky a preto mi ani nechceli viac narásť ako po lopatky. Končeky sa časom polámu a tým sa skracujú, takže aj na dlhé vlasy som mohla zabudnúť.

Keď som bola už staršia, chcela som sa samozrejme páčiť a robila som si rôzne účesy, ale vyčariť iba obyčajný vrkoč z mojich vlasov bol prolém. Vrkoč bol tenký a vlastne nanič. Preto som skoro vždy nosila vlasy vypnuté v spone, však čo už s nimi. Ani v drdole nijak nevyzerali, ani rozpustené. Závidela som ostatným dievčatám. A vedela som, že s tým už nič nespravím. No keď mi prišli Clip-in 50cm so štandart hustotou, tak som vedela, že sa to dá predsa len zmeniť ...

Viem,že iné metódy predlžovania vlasov by mi moje aj tak nanič vlasy ešte viac zničili a mala by som ich ešte menej. No táto metóda predlžovania je pre mňa to pravé. Nasadím si ich kedy chcem, spravím si účes aký chcem a vyzerám oveľa lepšie a cítim sa sebavedomejšie. Dokonca moja dcéra po mňe zdedila vlasy a nemôže sa už dočkať, kedy sa mi opotrebujú tieto a bude si ich môcť nechať :) Ževraj sa bude hrať na princeznu :D Objednala som si aj farebné pramene a používam ich na diskotéky pre také oživenie a omladenie :)

No a už sa neviem dočkať, kedy si objednám vrkoč. Veľmi sa teším, že je už v ponuke, pretože to bude jednoduchšie nasadiť, ako som to robila doteraz s clip in vlasmi. Vážim si Vás preto, čo robíte a ako pomáhate plniť sen žien, ako som ja. Komunikácia s Vami je úžasná, záleží Vám na svojich zákazníčkach a my si to veľmi ceníme. ĎAKUJEME"

Stanley, Nitra

 

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

Obrázok

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.